Pierwszy urlop pracownika przy zatrudnieniu w trakcie miesiąca i zmianie wymiaru etatu

Aleksandra Pudzianowska

Pytanie: 

Pracownik został zatrudniony 8 maja 2009 r. na 1/2 etatu na czas określony do 31 grudnia 2009 r. Pracownik nie posiada stażu pracy. Jego wykształcenie to 4- letnie liceum ogólnokształcące i 2-letnia policealna szkoła zawodowa. Od 1 września 2009 r. został zmieniony wymiar czasu pracy do pełnego etatu. Ile przysługuje pracownikowi urlopu z poszczególnych wymiarów czasu pracy? Czy po zmianie wymiaru czasu pracy należy sporządzić zgodnie z art. 29 § 3 Kodeksu Pracy informację dla pracownika.

Pozostało jeszcze 88 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

  • Indywidualne konsultacje z ekspertami
  • Codziennie aktualizowana baza ponad 8 500 porad z zakresu kadr płac i ZUS
  • Informacje o najnowszych zmianach w prawie
  • Baza ponad 900 zweryfikowanych wzorów dokumentów, regulaminów, narzędzi, materiałów video
Zarejestruj się »

Jeśli posiadasz już konto - Zaloguj się:

Adres e-mail lub login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła

Jeżeli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu, możesz wykupić jednorazowy dostęp do wybranego dokumentu.

Aleksandra Pudzianowska

Aleksandra Pudzianowska

Prawnik, specjalista prawa pracy
Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Ostatnio na forum

Świadectwo pracy po 24 miesiącach
Dodane przez weretiana » 22 lutego 2017, 08:34

Dostęp do Ewidencji czasu pracy
Dodane przez Magda1970 » 20 lutego 2017, 12:11

Akta osobowe pracowników z Ukrainy - jak prowadzić
Dodane przez kala » 10 lutego 2017, 08:19

Szkolenia Akademia Wiedza i Praktyka

Biblioteka kadrowego

Copyright ©  Wszelkie prawa zastrzeżone

Strona używa plików cookies.
Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się jaki jest cel używania cookies oraz jak zmienić ustawienia cookies w przeglądarce.
Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki.

wiper-pixel