Jak ustalać wynagrodzenie za godziny ponadwymiarowe, gdy nauczyciel korzysta z dni wolnych

Jak ustalać wynagrodzenie za godziny ponadwymiarowe, gdy nauczyciel korzysta z dni wolnych

Agata Piszko

05.12.2016

Pytanie:

Czy nauczycielowi zatrudnionemu w pełnym wymiarze przysługuje wynagrodzenie za godziny ponadwymiarowe w dni, w których korzystał z urlopu okolicznościowego (ślub własny)? Czy wypłacamy wynagrodzenie za godziny ponadwymiarowe nauczycielowi, którzy korzysta z opieki na dziecko (art. 188 kp) w dniu, w którym według planu ma nadgodziny?

Pozostało jeszcze 85 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

  • Indywidualne konsultacje z ekspertami (odpowiedź w 48 h)
  • Codziennie aktualizowana baza ponad 8 500 porad z zakresu kadr, płac, ZUS i HR
  • Informacje o najnowszych zmianach w prawie (24/dobę)
  • Baza ponad 1500 zweryfikowanych wzorów dokumentów, regulaminów, narzędzi, materiałów video

Sprawdź, co oferuje Portal Kadrowy

Uzyskaj dostęp do portalu »

Jeśli posiadasz już konto - Zaloguj się:

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła

Możesz też wykupić dostęp do tego dokumentu za pomocą płatności jednorazowych.

Wykup dostęp jednorazowy
23.37 zł brutto
SMS »
30.75 zł brutto
Agata Piszko

Agata Piszko

Specjalista w zakresie prawa oświatowego
Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Szkolenia Akademia Wiedza i Praktyka

Biblioteka kadrowego

Copyright ©  Wszelkie prawa zastrzeżone

wiper-pixel