Czynności z zakresu prawa pracy wobec dyrektora instytucji kultury

Dokument aktualny

Katarzyna Tryniszewska

20.06.2013

Pytanie:

Kto wykonuje czynności z zakresu prawa pracy wobec dyrektora instytucji kultury? Czy w porozumieniu zmieniającym umowę o pracę (dotyczącym zmiany wynagrodzenia) dyrektora można zawrzeć zapis, że wójt działa zgodnie z art. 7 pkt 1 ustawy z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych? A może należy powołać się na inną podstawę prawną?

Pozostało jeszcze 84 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

  • Indywidualne konsultacje z ekspertami (odpowiedź w 48 h)
  • Codziennie aktualizowana baza ponad 8 500 porad z zakresu kadr, płac, ZUS i HR
  • Informacje o najnowszych zmianach w prawie (24/dobę)
  • Baza ponad 1500 zweryfikowanych wzorów dokumentów, regulaminów, narzędzi, materiałów video

Sprawdź, co oferuje Portal Kadrowy

Uzyskaj dostęp do portalu »

Jeśli posiadasz już konto - Zaloguj się:

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła

Możesz też wykupić dostęp do tego dokumentu za pomocą płatności jednorazowych.

Wykup dostęp jednorazowy
23.37 zł brutto
SMS »
30.75 zł brutto

Katarzyna Tryniszewska

Adwokat, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, autorka publikacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką specjalizującą się w sprawach z prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Szkolenia Akademia Wiedza i Praktyka

Copyright ©  Wszelkie prawa zastrzeżone

wiper-pixel