Dodatek specjalny dla pracowników samorządowych

Emilia Wawrzyszczuk

19.05.2009

Pytanie:

Czy pracownikowi samorządowemu można przyznać dodatek specjalny w związku z okresowym zwiększeniem obowiązków w kwocie od 20% do 40% wynagrodzenia zasadniczego, podając jako podstawę prawną § 6 rozporządzenia Rady Ministrów z 18 marca 2009 r. oraz art. 36 ust. 5 ustawy z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych? Czy § 6 rozporządzenia ma zastosowanie tylko do art. 36 ust. 3 ww. ustawy?

Pozostało jeszcze 84 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

  • Indywidualne konsultacje z ekspertami (odpowiedź w 48 h)
  • Codziennie aktualizowana baza ponad 8 500 porad z zakresu kadr, płac, ZUS i HR
  • Informacje o najnowszych zmianach w prawie (24/dobę)
  • Baza ponad 1500 zweryfikowanych wzorów dokumentów, regulaminów, narzędzi, materiałów video

Sprawdź, co oferuje Portal Kadrowy

Uzyskaj dostęp do portalu »

Jeśli posiadasz już konto - Zaloguj się:

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła

Możesz też wykupić dostęp do tego dokumentu za pomocą płatności jednorazowych.

Wykup dostęp jednorazowy
23.37 zł brutto
SMS »
30.75 zł brutto
Emilia Wawrzyszczuk

Emilia Wawrzyszczuk

Redaktor Portalu Kadrowo-Płacowego, redaktor prowadząca magazynu „Prawa pracy w pytaniach i odpowiedziach”, specjalista prawa pracy i wynagrodzeń
Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Szkolenia Akademia Wiedza i Praktyka

Copyright ©  Wszelkie prawa zastrzeżone

wiper-pixel