Prawo do zasiłku na zagospodarowanie nauczyciela zatrudnionego w 3 szkołach jednocześnie

Dokument aktualny

Agnieszka Kosiarz

05.02.2009

Pytanie:

Czy należy mi się zasiłek na zagospodarowanie? Pracuję obecnie w 3 szkołach, we wrześniu 2008 r. uzyskałem stopień nauczyciela kontraktowego i pracowałem szkole B i C, w szkole macierzystej A pracuje na 10/18 etatu. Czy mam złożyć 3 wnioski, czy 1 - do dyrektora szkoły macierzystej? Jaką wysokość zasiłku powinienem otrzymać? Tylko ze szkoły macierzystej czy z 3 szkół? Wniosek złożyłem do szkoły A, powołując się na art. 61 Karty Nauczyciela. Do szkoły B i C stosując art. 22. ust. 3 Karty Nauczyciela - wniosek złożyłem w grudniu 2008 r. Wszystkie 3 szkoły były moją pierwszą pracą - podpisałem 3 umowy w tym samym czasie. W 3 szkołach zrobiłem awans na nauczyciela kontraktowego.

Pozostało jeszcze 82 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

  • Indywidualne konsultacje z ekspertami (odpowiedź w 48 h)
  • Codziennie aktualizowana baza ponad 8 500 porad z zakresu kadr, płac, ZUS i HR
  • Informacje o najnowszych zmianach w prawie (24/dobę)
  • Baza ponad 1500 zweryfikowanych wzorów dokumentów, regulaminów, narzędzi, materiałów video

Sprawdź, co oferuje Portal Kadrowy

Uzyskaj dostęp do portalu »

Jeśli posiadasz już konto - Zaloguj się:

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła

Możesz też wykupić dostęp do tego dokumentu za pomocą płatności jednorazowych.

Wykup dostęp jednorazowy
23.37 zł brutto
SMS »
30.75 zł brutto
Agnieszka Kosiarz

Agnieszka Kosiarz

Specjalista z zakresu prawa oświatowego, wieloletnie doświadczenie na stanowisku specjalisty w Ministerstwie Edukacji Narodowej, inspektora w Wydziale Oświaty i Wychowania oraz nauczyciela, autor wielu publikacji z zakresu prawa oświatowego.
Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Szkolenia Akademia Wiedza i Praktyka

Copyright ©  Wszelkie prawa zastrzeżone

wiper-pixel