Tarcza antykryzysowa 7.0

Filtruj po typie dokumentu:

Artykuł

Zwolnienie ze składek ZUS i świadczenie postojowe: tarcza antykryzysowa 7.0. Wyjaśnienie 16 problemów z praktyki

Zwolnienie ze składek ZUS i świadczenie postojowe

Tarcza antykryzysowa 7.0 weszła w życie z dniem 1 lutego 2021 r. (zmiany od 28 lutego 2021 r.). Jej przepisy w praktyce powodują wiele pytań i problemów przedsiębiorców, którzy chcą z tego wsparcia skorzystać. Jak będzie wyglądać zwolnienie ze składek ZUS i świadczenie postojowe? Sprawdź odpowiedzi na często zadawane pytania. Dowiedz się, jak złożyć wnioski, aby nie opóźnić przyznania pomocy.

Czytaj więcej »

Nowość

Tarcza antykryzysowa 7.0 – od 1 lutego 2021 r. można skorzystać z 4 form pomocy

Tarcza antykryzysowa 7.0 – wynagrodzenia, składki ZUS

Pakiet osłonowy dla firm działających w najbardziej poszkodowanych branżach obejmuje wypłaty świadczenia ze środków FGŚP na dofinansowanie wynagrodzenia pracowników, ponowne świadczenie postojowe, dotację na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, zwolnienie z obowiązku opłacania składek ZUS. Te formy pomocy mają zapobiec utracie płynności finansowej w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Sprawdź szczegóły i skorzystaj z pomocy finansowej.

Czytaj więcej »

Tarcza antykryzysowa 7.0 – ponowne świadczenie postojowe, zwolnienie ze składek ZUS

Tarcza antykryzysowa 7.0 – ponowne świadczenie postojowe, zwolnienie ze składek ZUS

Od 1 lutego 2021 r. przedsiębiorcy z określonych branż mogą skorzystać z ponownego świadczenia postojowego oraz zwolnienia z obowiązku opłacania składek ZUS za styczeń 2021 r. albo za grudzień 2020 r. i styczeń 2021 r. Wnioski można złożyć tylko elektronicznie – przez Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Oto praktyczne instrukcje, jak złożyć wnioski o ponowne świadczenie postojowe oraz zwolnienie z obowiązku opłacania składek ZUS.

Czytaj więcej »

Szkolenia Akademia Wiedza i Praktyka

Copyright ©  Wszelkie prawa zastrzeżone

wiper-pixel